Sofų - lovų miegamieji mechanizmai (+VIDEO)

Sofų - lovų miegamieji mechanizmai  (+VIDEO)

Pristatome visų turimų kolekcijų su miegamuoju mechanizmu VIDEO. Pamatykite kaip išsilanksto jūsų pasirinkta sofa. Kolekcijos, kurios turi miegąmąjį mechanizmas yra šios: Flex, FLex NEW, Santo/Toluca dvivietė, Twins, Silvia trivietė  ir Cleveland trivietė sofa- lova . Žemiau visas šias kolekcijas pristatome su labai detaliu VIDEO, parodančiu, kaip išsilanksto kiekviena sofa - lova.

Flex NEW dvivietė sofa - lova

Tai itin paprastai išskleidžiamas mechanizmas. Jį išskleisti sugebės net vaikas. Ši sofa - lova neturi patalynės dėžės, tačiau galime pagaminti su atsidarančiu porankiu, kuriame galėsite laikyti patalynės komplektą. Galimi trys skirtingi porankiai, dvejos skirtingos pagalvės, skirtingos kojelės.

Cleveland trivietė sofa - lova

Viena populiariausiu tarp triviečių sofų - lovų yra Cleveland kolekcijos baldas. Jos sėdimoji dalis išvažiuoja į priekį, atsilenkia dvi kojelės ir nusilenkia sofos atlošas. Viena lovos dalis yra kietesnė, kita minkštesnė, todėl nerekomenduojame jos naudoti kasdienai. Ši sofa - lova puikiai tiks svečių kambaryje. Ji turi patalynės dėžę, kurioje galėsite laikyti patalynės komplektą. Galima rinktis medines arba metalines kojeles.

Flex NEW trivietė sofa - lova

Šiai sofai išskleisti jums prireiks abiejų laisvų rankų. Mechanizmas labai lengvai išvažiuoja į priekį, o miegamoji dalis pasikelia į viršų. FLex trivietėje sofoje lovoje puikiai išsimiegos du žmonės. Galimas porankių, pagalvių ir kojelių pasirinkimas.

Flex/Flex NEW sofa - lova su šezlongu

Šios sofos lovos privalumas yra tas, kad šezlongo dalyje yra patalynės dėžė. Miegamasis mechanizmas išsitraukia į priekį, o ištraukus pasikelia į viršų, kad susilygintu su sėdimąją dalimi. Išskleidimui yra reikalingos dvi laisvos rankos. Galimi kelių porankių, pagalvių, bei kojeloių pasirinkimai. Flex kolekcijos kojelės yra labai mažos, mechanizmas išvažiuoja ant ratukų, kurie nuolat stovi atn žemės.  Flex NEW kolekcijos kojelės yra 10 cm aukščio. Galima pasirinkti metalines, medines arba juodas. Flex NEW kolekcijos mechanizmas išvažiuoja ant išsiskleidžiančių ratukų, kurie pasislepia suskleidus miegamąją dalį.

Flex/ Flex NEW minkštas atviras kampas / Flex/ Flex NEW minkštas kampas

Erdvus minkštas kampas sutalpins nemažą mylimų žmonių kompaniją. Miegamasis mechanizmas yra ištraukiamas į priekį ir pakeliamas į viršų, kad susilygintu su sėdimąją dalimi. Atviro minkšto kampo vietoje yra patalynės dėžė, kurioje galėsite laikyti patalynės komplektą. Galimi keli porankiu, pagalvių, bei kojelių variantai. Flex kolekcijos miegamasis mechanizmas išsitraukia ant ratukų, kurie nuolat stovi ant žemės, o Flex NEW kolekcijos mechanizmo ratukai išsiskleidžia ištraukiant ir pasislepia suskleidus sofą.

Minkštas kampas nuo atviro minkšto kampo skiriasi tik tuo, kad turi abu porankius kraštuose. Miegojimo mechanizmas yra identiškas. Toje pačioje vietoje yra patalynės dėžė. Gaminant pagal užsakymą, galimas porankių, pagalvių pasirinkimas. FLex NEW kolekcijai galite pasirinkti ir kojeles.

Santo/ Toluca dvivietė sofa lova

Kompaktiškiausia Santo/ Toluca dvivietė sofa- lova išpildys visus jūsų poreikius, jei ieškote mažos sofutės su miegamuoju mechanizmu. Jos miegamasis mechanizmas išvažiuoja į priekį, sėdimoji, bei atlošo dalis išsilanksto suformuodami puiką sofą - lovą saldžiam miegui. Šios sofos - lovos čiužinys yra kietesnis. Ji turi patalynės dėžę, kurioje galėsite laikyti patalynės komplektą. 

Twins sofa - lova

Šiai sofai - lovai ištiesti jums prireiks dviejų laisvų rankų. Dvivietės sofos - lovos miegamasis mechanizmas išsilanksto atskirai, todėl vienam svečiui, galėsite pakloti tik viengulę lovą. Twins sofos - lovos neturi patalynės dėžėw. Išskleidus pagalvė naudojama lovai formuoti, todėl nereikės ieškoti kur padėti atliekamą pagalvę.

Twins fotelis - lova

Išskleidžiamas fotelis itin patiks tiems, kurie turi mažai erdvės ir labai nori pasikviesti vieną draugą nakvynei, o kartu turėti patogų fotelį knygos skaitymui ar kitai mėgstamai veiklai.Miegamasis mechanizmas išsikelia į priekį. Pagalvė naudojama lovai suformuoti, todėl nereikės sukti galvos, kur dėti atliekamą pagalvą nakties metu.

Silvia

Ši sofa - lova turi labai dailų medinį karkasą, todėl ypatingai tiks jūsų sodyboje ar intejrere, kuriame vyrauja medinės detalės. Išskleidžiant miegamąjį mechanizmas reikės nuimti pagalves ir išlankstyti sėdimąją dalį į dviguę lovą. Dvi kojelės atsilenkia beskleidžiant sofą.

Visas šias sofas taip pat galite pamatyti parduotuvėje, kuri yra Žarijų g. 4A. Ekspozicijoje esančių sofų audiniai ir spalvos gali skirtis nuo VIDEO esančių sofų. Jas galime pagaminti su pasirinktu audiniu, kuriuos galite peržiūrėti čia: Audinių paletė

Iki pasimatymo!

Panašūs straipsniai

Naujos baldų kolekcijos - PAGAL UŽSAKYMĄ
Naujos baldų Kolekcijos sukurtos bendradarbiaujant su Skandinavijos dizaineriais! Jau priimame...
Baldų kolekcijos - PAGAL UŽSAKYMĄ
Čia rasite visas minkštų badų kolekcijas vienoje vietoje. Išsirinkite neišėję iš namų.
Audinių kolekcijos
Audinių kolekcijos su kuriomis galite užsakyti visas pagal užsakymą gaminamas baldų kolekcijas.