D.U.K.

1. Kokia garantija yra taikoma baldams?
Pagal EU nuostatas baldams taikome 24 mėnesių garantiją nuo įsigijimo dienos. Jei turite pastebėjimų dėl kokybės kviečiame susisieksti el.paštu: info@sofatix.lt
2. Koks praktiškiausias audinys?
Visi baldiniai audiniai, atitinkantys standartinius baldinių audinių testus, yra pakankamai patvarūs ir atlaiko baldams nustatytą garantiją.
Audinio pasirinkimas labai priklauos nuo paties kliento požiūrio ir baldo naudojimo pobūdžio. Tamsios, margos spalvos yra praktiškesnės, tačiau šiuo metu yra pakankamai gerų priemonių, galinčių išvalyti bei atnaujinti gobeleną. Turime platų audinių pasirinkimą, jei išsirinkote, mielai jus pakonsultuosime konkrečiu atveju.
3. Kokie gamybos terminai?
Gamybos terminai svyruoja nuo užsakymo kiekio (apie 5-16 savaičių), todėl renkantis baldą labai kviečiame susisisiekti su mumis ir pasiteirauti kada galėtumėte sulaukti išsirinkto baldo.
4. Kaip dėvisi veliūras?
Renkantis veliūrą atkreipkite dėmesį į konkretaus audinio kolekcijos testų parametrus. Pagrindinė veliūro savybė - nugulantis pūkelis dažniausiai sėdimose baldo vietose. Dažnai jį galima pakelti švelnių garų pagalba.
5. Kokių audinių nedrasko katės, koks atspariausias?
Deja, bet nėra tokio audinio, kuris būtų 100proc. atsparus kačių nagams. Patarimas - auklėkite savo gyvūnus, įrenkite jiems specialias draskykles.
6. Iš ko padarytas baldas?
Rėmas gaminamas iš medienos, klijuotos faneros, baldinės plokštės. Minkštoji dalis - įvairaus minkštumo porolonai, gali būti dedamos bonnel ar kišeninio stiliaus spyruokles, įvairūs sinteponai. Kai kuriuos balduose gali būti naudojamos plunksnos/pūkai arba lateksas.
7. Kiek kg išlaiko šita sofa?
Sofa išlaiko 120 kg vienai sėdimai vietai.
8. Ar pristatote baldus?
Taip, už papildomą mokestį. Užnešimas į kainą nėra įskaičiuotas, todėl galite pasiteirauti individualiai, tokiai paslaugai prireikus.
9. Ar galite įdėti miegama mechanizmą baldams be miegojimo funkcijos?
Kuriant naują baldą, visada numatoma, ar tai bus modelis su miegama funkcija, ar be. Dažniausiai, jeigu baldas jau modeliuojamas kaip neturintis miegamosios funkcijos, tai į tokį baldą jau nėra galimybės vėliau įdėti miegamo mechanizmo.
10. Ar pagaminsite baldus pagal kliento išmatavimus?
Mūsų įmonė specializuojasi standartinių baldų gamyboje, todėl baldų pagal klientų išmatavimus negaminame. Visas galimas kolekcijas ir jų dydžius galite peržiūrėti ČIA.
11. Ar gaminame baldus iš kliento audinio?
Turime labai didelę kolekciją audinių, taigi tikrai galite rasti sau tinkantį. Gaminti iš kliento audinio negalime dėl gamybos standartizuotų procesų.
12. Ar turime miegamų kampų 3 metro ilgio?
Kol kas tokių negaminame. Didžiausias sofos ilgis su miegama funkcija yra 240 cm.
13. Ar gaminate modulinius baldus?
Taip, gaminame. Pvz. naujas modelis Egholm.
14. Ar turime suolų  į prieškambarį?
Ne, tokių negaminame.
15. Kas baldų gamintojas?
Lietuviška įmonė, turinti labai gilias tradicijas - Balticsofa (anksčiau - Ąžuolas), ir skandinavišką kapitalą.