Apie mus

"Balticsofa" yra danų kapitalo įmonė, kurianti, gaminanti ir parduodanti išskirtinio dizaino minkštuosius baldus, nuo klasikinių iki modernių. "Balticsofa" puoselėja senas tradicijas, o gamybos procese taiko modernias technologijas.

Pas mus dirba aukštos kvalifikacijos ir motyvuoti darbuotojai.

Esame nuosekliai auganti įmonė, turime tris padalinius: Vilniuje, Anykščiuose ir Ariogaloje, kuriuose dirba daugiau nei 400 darbuotojų.

Dirbame su pagrindiniais audinių / odos tiekėjais, o baldus parduodame palankiomis ir konkurencingomis kainomis.

Balticsofa
Aukštos kvalifikacijos specialistai
Pas mus dirba daugiau nei 400 žmonių, mūsų darbuotojai pasižymi lojalumu, kruopštumu ir jų dėmesiu detalėms.
Ilgalaikis bendradarbiavimas
Mūsų tikslas - užmegzti ilgalaikį bendradarbiavimą su klientais, kad galėtumėme pasirūpinti visais jų poreikiais.
Išskirtinis dizainas
"Balticsofa" produktai yra kuriami atsižvelgiant į kliento pageidavimus. Projektuojame baldus patys ir bendradarbiaujame su žymiais dizaineriais.

Kokybė ir gamyba

Mūsų gaminamų produktų kokybė užtikrinama jau projektavimo metu, gamybos procese aukštos kvalifikacijos kokybės kontrolierių komanda nuolat stebi, kad klientai gautų tik kokybiškus baldus.

Gamyba vyksta šiuolaikiniuose pramoniniuose pastatuose, naudojant pažangiausias technologijas - mes dirbame su visais gamybos procesais, įskaitant ir medienos apdirbimą.

Balticsofa

Istorija

Patirtis ir praktinės žinios buvo kaupiamos dešimtmečiais. Mūsų įmonė puoselėja ilgametes baldų gamybos tradicijas, nes "Balticsofa" išaugo iš 1889 m. Vilniuje atidarytos lentpjūvės ir tapo modernia eksporto įmone, viena didžiausių minkštų baldų gamintojų Lietuvoje.

1889
1948
1996
2000
2006
2007
2011
2012
2013
2015